עמוד הבית > העמוד של ronisagiv80

העמוד של ronisagiv80

ronisagiv80

ronisagiv80

תאריך הצטרפות: 18/08/2016 כמות הודעות: 44

ההודעות האחרונות של ronisagiv80

10/11/2018 22:02 דירות

הי חברים :) מאחר ומדובר בפורום נדל״ן אני מניח שיש כאן הרבה יזמים או חברים שמתעניינים ברכישה של נכס לטובת השקעה או מגורים. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות דריסת רגל בתחום היא לעבוד עם חברת נדל״ן מקצועית שתסייע לכם לבחור את הנכס הכי מתאים בעבורכם על פי הדרישות השונות והתקציב העומד לרשותכם. אני עובד עם חברה מקצועית כבר תקופה ארוכה, ואמליץ לכם בחום להכנס לאתר שלהם, לעיין..

10/11/2018 17:52 השקעה בנדלן

הי חברים :) לפי השם של הפורום אני מניח שיש כאן גולשים שסוחרים בנכסי נדל״ן או כאלו שמאוד היו רוצים להכנס ולהשקיע בתחום. השקעה בנדלן היא אינה עניין של מה בכך, וחשוב מאוד להכיר היטב את התחום ולעבוד עם האנשים הנכונים על מנת להשקיע בצורה נכונה. אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס לאתר של חברה הנדל״ן איתה אני עובד כבר תקופה ארוכה, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של עסקאות נדלן כדאיות,..

22/10/2018 11:04 יועץ משכנתאות

הי חברה! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים ברכישת נכס ראשון, ומן הסתם זקוקים למשכנתא על מנת לממן את הרכישה. לקיחת משכנתא היא אינה הלוואה כמו כל ההלוואות, היא מעין התחייבות שאנחנו לוקחים על עצמנו כמעט לכל החיים, ולכן חשוב לבחור ולעשות את הבחירה בחכמה. אני יכול להמליץ לכם מהניסיון שלי על יועץ משכנתאות מעולה, שסייע לי לעשות את כל הבדיקות הרלוונטיות, ולבחור את..

09/10/2018 13:12 נכסים להשקעה

הי חברים ראיתי שיש כאן לא מעט דיונים של חברים שמתעניינים בעולם הנדל״ן, ואשמח לתת קצת טיפים מהניסיון שלי. אני יכול להמליץ למי שמעוניין לרכוש נכס להשקעה כאן בארץ, על חיפוש באזורים שלא יצא לכם לחשוב עליהם. ישנם המון אזורים מתפתחים כאן בארץ, שמאפשרים השקעה בנכס במחירים נמוכים, אבל התחזיות של ההשרעות האלו מבטיחות ביותר, צריך רק לדעת לאתר את האזורים האלו. סיוע של חברת..

29/09/2018 15:42 ריפודים לעיצוב

שלום לכולם אני רואה לפי הדיונים כאן בפורום שיש כאן לא מעט בעלי נכסים חדשים שהיו רוצים לעצב אותם בצורה יפה ומזמינה. בין אם מדובר בנכס לשימושכם, כמו דירה שאתם עומדים לגור בה, ובין אם מדובר בנכס שאתם מעמידים להשכרה, אתם ודאי רוצים ליצור בו את האווירה המושלמת. אחת הדרכים לעשות זאת היא להכנס לחנות בדים של נוסבאום, ולבחור לעצמכם בדי ריפוד לריפודים ולוילונות שיתאימו לעיצוה..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים