עמוד הבית > העמוד של ronisagiv80

העמוד של ronisagiv80

ronisagiv80

ronisagiv80

תאריך הצטרפות: 18/08/2016 כמות הודעות: 45

ההודעות האחרונות של ronisagiv80

30/12/2018 04:04 עבודות עפר

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בעולם הנדל״ן, ונמצאים לקראת תהליכי בניה או שיפוץ של נכסים. חשוב שתדעו כי כל תהליך של בניה או שיפוץ בין אם מדובר בבניה קלה או בניה רגילה, בין אם בניה מאפס או רק תיקונים קלים, מצריך ביצוע של עבודות עפר. במקרים כאלו מומלץ מאוד להיעזר בחברה מקצועית שמתמחה בביצוע עבודות שכאלו, ולה הכלים המתאימים על מנת לבצע את העבודה..

23/12/2018 21:33 עיצוב ותכנון נכסים

שלום לכל הגולשים כאן בפורום לפי השם של הפורום אני מנחש שיש כאן גולשים רבים אשר נמצאים בשלבים שונים של עיצוב ובניה הנכסים שברשותם, ומעוניינים בטיפים שונים ובהמלצות. אני שיפצתי ועיצבתי מחדש את הנכס שלי ממש לא מזמן, ועבדתי עם אדריכלית מצוינת, שמתחה בעיצוב מודרני. אני חושב שהעבודה שלה ראויה להערכה ולהמלצה, ואני יכול לומר שהייתי מאוד מרוצה גם מהיצירתיות, גם מהמקצועיות,..

10/11/2018 22:02 דירות

הי חברים :) מאחר ומדובר בפורום נדל״ן אני מניח שיש כאן הרבה יזמים או חברים שמתעניינים ברכישה של נכס לטובת השקעה או מגורים. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות דריסת רגל בתחום היא לעבוד עם חברת נדל״ן מקצועית שתסייע לכם לבחור את הנכס הכי מתאים בעבורכם על פי הדרישות השונות והתקציב העומד לרשותכם. אני עובד עם חברה מקצועית כבר תקופה ארוכה, ואמליץ לכם בחום להכנס לאתר שלהם, לעיין..

10/11/2018 17:52 השקעה בנדלן

הי חברים :) לפי השם של הפורום אני מניח שיש כאן גולשים שסוחרים בנכסי נדל״ן או כאלו שמאוד היו רוצים להכנס ולהשקיע בתחום. השקעה בנדלן היא אינה עניין של מה בכך, וחשוב מאוד להכיר היטב את התחום ולעבוד עם האנשים הנכונים על מנת להשקיע בצורה נכונה. אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס לאתר של חברה הנדל״ן איתה אני עובד כבר תקופה ארוכה, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של עסקאות נדלן כדאיות,..

22/10/2018 11:04 יועץ משכנתאות

הי חברה! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים ברכישת נכס ראשון, ומן הסתם זקוקים למשכנתא על מנת לממן את הרכישה. לקיחת משכנתא היא אינה הלוואה כמו כל ההלוואות, היא מעין התחייבות שאנחנו לוקחים על עצמנו כמעט לכל החיים, ולכן חשוב לבחור ולעשות את הבחירה בחכמה. אני יכול להמליץ לכם מהניסיון שלי על יועץ משכנתאות מעולה, שסייע לי לעשות את כל הבדיקות הרלוונטיות, ולבחור את..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים