עמוד הבית > העמוד של ronisagiv80

העמוד של ronisagiv80

ronisagiv80

ronisagiv80

תאריך הצטרפות: 18/08/2016 כמות הודעות: 33

ההודעות האחרונות של ronisagiv80

10/08/2018 23:44 טיפים למשקיעים

הי חברים משיטוט קצר כאן בפורום ראיתי שיש כאן לא מעט יזמים שמתעניינים בשוק ההשקעות נדל״ן, ועלו כאן לא מעט דיונים בנושא. בשנים האחרונות, רכישה של דירות למגורים תופסות תאוצה משמעותית. מדובר בהשקעות מאוד אטרקטיביות, אך יחד עם זאת טומנות בחובם לא מעט סיכונים כמו כל השקעה אחרת. על מנת להמנע מהסיכון כמה שניתן, ולבצע השקעה חכמה, ישנם כמה חוקים חשובים שלא כדאי לעבור עליהם..

10/08/2018 20:52 עיצוב פנים לנכסים

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בעולם הנכסים. כל אחד מאיתנו היה רוצה שהבית, המשרד או העסק שלו יהיו מעוצבים בצורה יפה ונעימה. חלקנו אוהבים עיצוב חדשני ויוקרתי יותר, וחלקנו מעדיפים עיצוב מיושן ומחובר לטבע. כך או כך, רבים זקוקים לסיוע של מעצב פנים שייצר להם בחלל את האווירה המבוקשת, אבל מאחר וישנם המון מעצבי פנים בשוק, קשה מאוד לדעת כיצד לבחור את האחד..

10/08/2018 19:40 קבלן בניין

הי חברים אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר עוסקים בעולם הנדל״ן והנכסים, ואני מניח שיש כאן לא מעט חברים אשר עומדים לבנות או לשפץ נכס בקרוב ומחפשים המלצה על קבלן בניין. אשמח לתת לכם טיפ קטן מהניסיון שלי. אני עובד באופן קבוע עם קבלן נהדר ומקצועי, שמסייע לנו לבנות ולהרוס נכסים במידת הצורך. השירות של הקבלן מעולה, יש לו את כל הציוד הנדרש על מנת לבצע את העבודה בצורה..

01/08/2018 04:51 ברזנטים

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שלהם נכסים שונים. אם אתם רוצים לשדרג מעט את הנכס שברשותכם, אני יכול להמליץ לכם לרכוש ברזנט שמשונית בהזמנה אישית, אשר מיוצר במיוחד עבורכם ועבור הצרכים שלכם. היתרון הגדול של הברזנט שהוא מהווה הגנה בפני השמש על גבי חלקים גדולים, ומאפשר ליצור פינת ישיבה נעימה ונוחה בחצר הבית בקלות ובהמירות. פרטים נופסים תמצאו כאן בלינק. בהצלחה!

31/07/2018 20:24 השקעה בדירה

שלום חברים :) יזמים צעירים אשר מעוניינים להתחיל ולהשקיע צריכים להכיר היטב את עולם הנדל״ן, ולדעת לאתר נכסים בצורה טובה ואיכותית על מנת להפחית את הסיכון, או לפנות לסיוע של חברה מקצועית שיודעת לאתר נכסים מניבים. אני יכול להמליץ לכם להצטרף לחברת נדל״ן איכותית, איתה אני עובד כבר תקופה ארוכה, ולעשות את הצעד הראשון תוך כדי ייעוץ מקצועי שלהם. יש להם מגוון רחב של דירות..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים