עמוד הבית > העמוד של ronisagiv80

העמוד של ronisagiv80

ronisagiv80

ronisagiv80

תאריך הצטרפות: 18/08/2016 כמות הודעות: 40

ההודעות האחרונות של ronisagiv80

09/10/2018 13:12 נכסים להשקעה

הי חברים ראיתי שיש כאן לא מעט דיונים של חברים שמתעניינים בעולם הנדל״ן, ואשמח לתת קצת טיפים מהניסיון שלי. אני יכול להמליץ למי שמעוניין לרכוש נכס להשקעה כאן בארץ, על חיפוש באזורים שלא יצא לכם לחשוב עליהם. ישנם המון אזורים מתפתחים כאן בארץ, שמאפשרים השקעה בנכס במחירים נמוכים, אבל התחזיות של ההשרעות האלו מבטיחות ביותר, צריך רק לדעת לאתר את האזורים האלו. סיוע של חברת..

29/09/2018 15:42 ריפודים לעיצוב

שלום לכולם אני רואה לפי הדיונים כאן בפורום שיש כאן לא מעט בעלי נכסים חדשים שהיו רוצים לעצב אותם בצורה יפה ומזמינה. בין אם מדובר בנכס לשימושכם, כמו דירה שאתם עומדים לגור בה, ובין אם מדובר בנכס שאתם מעמידים להשכרה, אתם ודאי רוצים ליצור בו את האווירה המושלמת. אחת הדרכים לעשות זאת היא להכנס לחנות בדים של נוסבאום, ולבחור לעצמכם בדי ריפוד לריפודים ולוילונות שיתאימו לעיצוה..

18/09/2018 12:46 פיגומים לעבודות שיפוץ ובניה

הי חברים אני מבין לפי השם של הפורום והדיונים כאן שיש כאן חברים רבים שעוסקים בשיפוץ ובבניה בשלבים אלו. בין אם אתם בונים נכס חדש או משפצים נכס שברשותכם, ובין אם מדובר בבית הפרטי שלכם, אחד הדברים החשובים לדאוג להם הוא להבטיח פיגומים איכותיים באתר הבניה על מנת לשמור על סדר עבודה ובטיחות בזירה. אני ממליץ לכם בחום על שירות של חברה שמציעה השכרת פיגום נייד איכותי שישמש אתכם..

05/09/2018 08:39 משרדים להשקעה

שלום לכולם הרבה אנשים מבינים כיום שיש יתרון גדול בהשקעות נדל״ן. יזמים רבים מעוניינים לקחת את הכסף שעומד לרשותם ולהשקיע אותו בנכס איכותי, אולם לא כולם מעוניינים להשאיר השקעה ראשונית גבוהה. במקרים כאלו אני ממליץ בחום לפנות לסיוע של חברת נדל״ן מקצועית, ולהתעניין בנכסים קטנים יותר, שאינם מצריכים השקעה גדולה כמו משרדים להשקעה, אבל כן יכולים להניב תשואה יפה בהמשך, וכן..

22/08/2018 07:59 עיצוב פנים

שלום לכולם! לפי השם של הפורום אני יכול להניח שיש כאן לא מעט גולשים עם נכסים ברשותם. על מנת למכור או להשכיר את הנכס מומלץ לעצב אותו מעט ולהעניק לו מראה ביתי יותר, מה שיעלה את הערך שלו בעיני הלקוח. דדירה או בית זקוקים למעצב פנים על מנת לרענן אותם. אני עובד עם מעצב פנים מעולה שעושה עבודה נפלאה על הנכסים שלי. יש לו טאץ׳ מקצועי מאוד והרבה ידע, ויחד עם יצירתיות גבוהה הוא..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים