עמוד הבית > העמוד של ronisagiv80

העמוד של ronisagiv80

ronisagiv80

ronisagiv80

תאריך הצטרפות: 18/08/2016 כמות הודעות: 50

ההודעות האחרונות של ronisagiv80

20/05/2019 00:21 משכנתא וריביות

שלום חברים! נראה שיש כאן לא מעט יזמים שעוסקים בתחום הנדל״ן ועומדים בפני רכישה של נכס. אתם בטח יודעים מהניסיון שלכם שישנם ערוצים שונים שבאמצעותם ניתן לקחת משכנתא לטובת הרכישה, וגם מסלולי משכנתא שונים עם ריביות משכנתא משתנות. אני בטח לא צריך לספר לכם כי משכנתא היא לרוב הלוואה ארוכת טווח, שתלווה אותנו לאורך תקופה ארוכה, לכן אני ממליץ בחום להשקיע ולעשות בדיקה מדוקדקת..

18/05/2019 14:14 הלוואות לעסקים

הי חברים! ראיתי שיש כאן בפורום לא מעט יזמים שמנהלים עסקים וחברות, וגם חבריןם שמעוניינים להקים עסק עצמאי. היום אני כאן עם המלצה חמה בעבור אלו מכם שמעוניינים להרחיב את העסק, להכנס לזירות שיווק נוספות, להוסיף שירותים שונים לעסק או להשיק ליין מוצרים חדש, וזקוקים למימון חיצוני לטובת העניין. אני יכול להמליץ לכם לקרוא כאן קצת על הלוואות לעסקים, ובמקום לנסות לחסוך או..

22/04/2019 22:50 מוצרים למספרות

שלום לכולם אני רואה שיש כאן לא מעט יזמים שפותחים מקום עצמאי, ואני מניח שיש כאן גם יזמים שמגיעים מהתחום של עיצוב שיער ותסרוקות, שעומדים לפתוח מקום עצמאי או לשדרג מעט את המקום הקיים. אני עוסק במקצוע כבר כמה שנים, ואני יכול להמליץ לכם על מקום מעולה בו תוכלו לרכוש מוצרים למספרות לטובת אבזור המקום. מצרף לכם כאן קישור לאתר של החברה, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים..

27/02/2019 00:35 הובלת דירה

הי חברים! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר רכשו נכס איכותי, ומתכננים לעבור לגור בו בקרוב. מעבר דירה מצריך לא מעט ארגונים וסידורים, בין אם הנכס החדש זקוק לשיפוץ או לשפצור, בין אם אתם צריכים להעביר את החפצים שלכם ולארוז אותם, בין אם לדאוג לשירותי התקשורת השונים ועוד. אני אישית יכול לחסוך לכם קצת, ולהמליץ לכם על שירות של הובלת דירה באזור המגורים שלכם. השירות מקצועי..

19/02/2019 23:28 פיגומים לעבודות בניה

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט חברים אשר עוסקים בעולם היזמות והנדל״ן, וגם בבניה או שיפוץ של מבנים. אני מניח ששמעתם לא פעם ולא פעמיים על הצורך בשימוש בפיגומים לטובת העבודה. פיגומים תפקידם לשמור על הבטיחות בזמן הבניה, ולהבטיח את העמידות של מבנים וחלקים במבנה. עבודה מקצועית וטובה תבטיח מינימום תקלות ומקסימום אפשרות לסיום מהיר של הפרויקט. בקישור הזה תוכלו למצוא המון..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים