עמוד הבית > העמוד של gilirom88

העמוד של gilirom88

gilirom88

gilirom88

תאריך הצטרפות: 21/11/2017 כמות הודעות: 3

ההודעות האחרונות של gilirom88

26/12/2017 12:44 ביקורת מבנים משותפים

הי לכולם :) אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שעומדים להשקיע בנכס נדל״ן בקרוב או כאלו שיש להם נכסי בבעלותם. אם יש לכם או אתם עומדים לרכוש נכס בבניין משותף, ואתם רוצים לשמור על הערך שלו לאורך זמן או מעוניינים לדעת שאתם אכן רוכשים נכס איכותי, אני הייתי ממליץ לכם להיעזר בשירות של ביקורת מבנים משותפים. אני מכיר חברה מצוינת שמתמחה בבדק בית וביקורת מבנים, שבוחינת שהמקום אכן..

06/12/2017 04:30 הלוואה מהירה לכל מטרה

שלום לכל הגולשים כאן בפורום אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מעלים דיונים כלכליים ובעיות כלכליות, ומחפשים עצה כיצד להתמודד עם המצב אליו נקלעו. בגדול, כולנו למדנו שצריך להתנהל כמו שצריך, לחסוך ולשמור כסף ״לימים אפורים״ או למצבי חירום. בפועל, יכולים ליפול עלינו מספר גדול של קשיים שלא יאפשרו לנו לעמוד בתשלום. חובות כלכליים עקב חוסר יכולת להחזיר תשלומים, מצב בריאותי..

21/11/2017 19:02 ביטוח משכנתא

הי רוני תודה לך על המידע, זה בהחלט יכול לסייע לאלו אשר עומדים לקחת משכנתא בקרוב. מאחר ומדובר בפורום נדל״ן אני מניח שיש כאן הרבה חברים שלוקחים משכנתאות לטובת רכישה של נכסים שונים, ואתם ודאי יודעים שאל המשכנתא מתלווה גם הביטוח. אני הייתי ממליץ לכם לעשות בדק בית מקיף לפני שאתם משקיעים בביטוח משכנתא, ממש כמו שעשיתם לפני שבחרתם להתחייב להלוואה במקום מסויים. אני עובד כבר..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים