עמוד הבית > העמוד של eladw80

העמוד של eladw80

eladw80

eladw80

תאריך הצטרפות: 17/12/2017 כמות הודעות: 51

ההודעות האחרונות של eladw80

17/10/2018 17:22 השקעות נדל״ן

הי חברים אני קורא ורואה שיש כאן חברים שמתעניינים בעולם הנדל״ן וההשקעות, אז ממליץ לכם להמשיך ולקרוא. מהניסיון שלי, כל יזם נדל"ן צריך לעבוד עם משרד נדל״ן מסודר ומקצועי על מנת שיכוון אותו, במיוחד בהתחלה. אני עובד עם חברה נהדרת כבר תקופה, אשר מתמחה בהשקעות בארה"ב, והם אלו שעזרו לי להכנס לעולם ההשקעות, להבין קצת בעולם הנכסים, ולבצע עסקאות נדל״ן כדאיות..

01/10/2018 20:26 הלוואה לרכישה של נכס

שלום לכולם אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים בתחום הנדל״ן, אבל זקוקים לסכומי כסף נושפים על מנת לקנות את הנכס עליו הם חולמים. אני מכיר היטב את הלבטים ואת הקושי הנלווה להשקעה בנכס ללא ביטחון שזה באמת יצליח. לפני שנתיים הייתי בדיוק במצב הזה, עד שהחלטתי לקחת הלוואה לטובת השקעה בנדל״ן, וללכת על הגשמת החלום. קיבלתי הלוואה בתנאים נוחים ונהדרים ובריבית..

26/09/2018 00:26 הלוואות לנדלן ועסקים

שלום לכולם! השוני העיקרי בין לקיחת הלוואה לכל מטרה שהיא לבין לקיחת הלוואה לטובת פתיחת עסק או השקעה בנדל״ן הוא שבתור שכירים אנחנו יודעים איזה משכורת תכנס לנו בסוף החודש, ויכולים להתחייב להחזר מסוים. אולם למי שיוצא לעצמאות, ומעוניין לפתוח עסק עצמאי, או למי שמעוניין להשקיע בנכס נדל״ן קשה להעריך מתי יכנסו כספים וכמה, לפחות בהתחלה, ואז נוצרות הבעיות. אני ממליץ..

22/09/2018 22:30 בית חדש

הי לכולם! :) אני רואה שיש כאן לא מעט חברים אשר קנו בית חדש ועומדים לעבור אליו ממש בקרוב. אם אתם עוברים מבית ההורים לדירה חדשה ללא ציוד ואבזור, ואם אתם מעוניינים להתחדש במוצרים חדשים לבית, אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס לאתר פיצ׳פקעס, שם תוכלו למצוא המון גאדג׳טים ואביזרים למטבח, לניקיון הבית, לאחסון ועוד. מניסיון אני יכול לומר לכם שהמוצרים שלהם איכותיים, והמחירים..

18/08/2018 18:26 ניהול ועד בית בנכס

הי חברים לפי השם של הפורום אני יכול להניח שגולשים כאן חברה שעוסקים בתחום הנדל״ן, ויש להם כמה נכסים ברשותם. אתם ודאי רוצים לדעת שהנכסים שלהם, והבניינים בהם ממוקמים הנכסים שלכם, נשמרים היטב גם כאשר אתם לא בסביבה. לשם כך אני יכול להמליץ לכם בחום על שירות של חברת ועד בית, שתתעסק עם גביית התשלומים, התיקונים וכו׳ של המבנה, ותשאיר אתכם עם ראש שקט ונכס שמור. אני..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים