עמוד הבית > העמוד של eladw80

העמוד של eladw80

eladw80

eladw80

תאריך הצטרפות: 17/12/2017 כמות הודעות: 56

ההודעות האחרונות של eladw80

25/11/2018 16:46 חברת אחזקה

הי חברים ראיתי שיש כאן לא מעט בקשות להמלצה לחברת ניהול ואחזקת מבנים שפועלת באזורים שונים ברחבי הארץ. זאת עבור בנייני מגורים חדשם ונכסים שונים שמתאכלס בעוד ממש בקרוב. אני יכול להמליץ בחום אם זה עדין רלוונטי על חברת אחזקה בירושלים, מצוינת לניהול ועד בית, שעושה עבודה נפלאה אצלנו בבניין. הם דואגים לטיפול מהיר בתקלות שעשויות להתעורר, דואגים לגינון וטיפוח, ונענים..

20/11/2018 09:35 ייעוץ משכנתא

שלום חברים! רובנו הגדול נאלץ לקחת משכנתא בשלב כלשהו בחיים על מנת לרכוש לנו נכס למגורים. בפורום הזה ספציפי יתכן שישנם גם אלו אשר מעוניינים בלקיחת משכנתא לטובת השקעה בנכס. ישנן עסקאות שונות של משכנתא וביטוחים שונים, וחשוב לדעת ולבחון את כל התנאים לפני שמחליטים איפה כדאי לקחת את ההלוואה. אני מצרף לכם קישור לאתר מצוין, שם תוכלו למצוא את כל המידע החשוב לפני..

18/11/2018 12:55 ייעוץ משכנתא

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שמתכננים לקנות נכס לטובת מגורים או השקעה, ורובכם הגדול יהיה זקוק גם למשכנתא לטובת העניין. לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשו במהלך חייכם, והיא גם אחת ההתחיבויות הגדולות שתקחו על עצמכם. ישנו מגוון רחב של סלולי משכנתא מוצעים, יחד עם הפרשי ריביות משמעותיים, וגם לא מעט ביטוחים ופרמיות שחשוב לבחון על גבי..

13/11/2018 18:36 שמאי מקרקעין

הי לכולם! לפי השם של הפורום ולפי הדיונים המעניינים כאן אני יכול להסיק שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בעולם הנדל״ן, או כאלו שמעוניינים להכנס לתחום ולקנות נכס לטובת השקעה או מגורים. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחון את כדאיות הנכס בו אתם מעוניינים ולהעריך את השווי שלו היא באמצעות שירות של שמאי מקרקעין מקצועי. השמאי יכול להגיע לבצע את הבדיקות החשובות, ובאמצעות הכלים העומדים..

28/10/2018 09:15 חברת נדל״ן כן או לא?

שלום לכולם לא מעט ישראלים מעוניינים לעשות צעדים ראשונים בעולם הנדל״ן, ואני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמחפשים לרכוש נכס איכותי להשקעה. השאלה המרכזית שעולה בפני משקיעים רבים, היא האם לחפש בעצמם את הנכס להשקעה או לפנות לסיוע לחברת נדל״ן מקצועית שמתמחה בתחום על מנת למצוא נכסים מניבים. אם אתם מתעניינים בתחום של השקעות נדל"ן בחו”ל התשובה חד משמעית כן...

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים