עמוד הבית > העמוד של eladw80

העמוד של eladw80

eladw80

eladw80

תאריך הצטרפות: 17/12/2017 כמות הודעות: 66

ההודעות האחרונות של eladw80

31/03/2019 17:47 ריצוף דמוי פרקט

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשוים אשר מתכננים עיצוב של הכנס שברשותם, וחשבתי לתת לכם טיפ על פי הניסיון שלי בתחום. אם אתם מתלבטים על סוג הריצוף שיעטר את הרצפה, אני ממליץ לכם בחום לא להתפשר ולא להתלבט וללכת על ריצוף דמוי פרקט. אין ריצוף דמוי עץ יפיפה לטובת עיצוב החלל, להקנות לו מראה חמים ויוקרתי, וליצור רצפה נעימה ויפה. הריצוף הזה קל ונוח לניקוי..

28/03/2019 11:27 טעויות נפוצות ברכישת נכס

שלום לכל הגולשים החדשים כאן בפורום! אני מניח שיש כאן לא מעט יזמים שמעוניינים לעשות צעדים ראשונים בתחום הנדל״ן, ואשמח לתת לכם קצת טיפים מהניסיון שלי. אני משקיע בתחום הנדל״ן בארץ כבר תקופה ארוכה, ורואה לא מעט יזמים שעושים לא מעט טעויות ברכישת הנכסים שלהם. ראשית אם אתם חדשים בתחום חשוב מאוד להתייעץ עם יועץ נדל״ן מקצועי שיוכל ללות אתכם ברכישת נכס מניב ואיכותי,..

27/03/2019 17:24 מחזור משכנתא

שלום לכולם! בתור עוסקים בתחום הנדל״ן אתם ודאי יודעים כי ישנם ערוצים שונים שבאמצעותם ניתן לקחת משכנתא לטובת רכישת נכס, וגם מסלולי משכנתא שונים שכל ערוץ יכול להציע. משכנתא היא לרוב הלוואה ארוכת טווח, ותלווה אותנו לאורך תקופה ארוכה, ולעיתים נרצה לקנות נכסים נוספים, לפנות מזומנים לטובת עסקאות נוספות, או לבצע חלוקה אחרת בהמשך. חשוב שתדעו שתחת תנאים מסויימים ניתן..

26/03/2019 10:47 משרדים כנכס

שלום לכולם! אני שמח מאוד שמצאתי את הפורום הזה, ואשמח לשאלה ברשותכם. יש ברשותי סכום כסף שחסכתי במשך כמעט 5 שנים, ועד היום הוא שוכב בחשבון הבנק בחסכון ללא שימוש. אני מאוד רוצה להשקיע אותו בצורה חכמה, ואחרי קצת בדיקות אני שוקל להשקיע בנכס איכותי שיצבור תשואה טובה, על מנת שאוכל להרוויח משכירות חודשית שתכנס וגם מעליית הערך בעתיד. חשבתי לנסות לחפש משרדים למכירה,..

23/03/2019 05:19 קמין בנכס

שלום לכולם! ראיתי שיש כאן לא מעט יזמים בתחום הנדל״ן שבונים או משפצים נכס, ומתלבטים איזה איצעי חימום מומלץ להתקין בנכס עצמו. אני אישית ממליץ לכם ללכת על קמינים כאמצעי חימום יעילים. ראשית אני חושב שרכישה של קמין היא בחירה חכמה מאוד. הקמין מאפשר חימום של החלל גם בימים הקרים במיוחד שכל המזגנים קפאו ולא עמדו בעומס, הוא מאפשר פן עיצובי יוקרתי ונעים, ומוסיף מאוד,..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים