עמוד הבית > העמוד של eladw80

העמוד של eladw80

eladw80

eladw80

תאריך הצטרפות: 17/12/2017 כמות הודעות: 47

ההודעות האחרונות של eladw80

15/08/2018 20:04 נדל״ן בחו״ל

הי לכולם! אני רואה שמדובר כאן בפורום נדל״ן והשקעות, וודאי יש פה חברה שמבינים בשוק הנדל״ן בחו״ל ויכולים לסייע. אני מחפש להשקיע סכום כסף שקיבלתי בירושה, ואני מעוניין ללכת על השקעה בנכס בארצות הברית. אני מחפש יועץ מקצועי שמתמחה בהשקעות נדל"ן בחו”ל, ויוכל לסייע לי למצוא נכס טוב להשקעה. בחור איכותי ומקצועי שיסייע לי לחשב את הסיכונים, לבחון את..

31/07/2018 18:52 וילונות לעיצוב נכס

שלום חברים שוטטתי קצת בפורום וראיתי שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בשיפוץ ועיצוב מחדש של הבית או הנכס שברשותם, ואשמח לתת לכם טיפ קטן מהניסיון שלי. אני סיימתי ממש לא מזמן לעצב מחדש את אחד הנכסים שברשותי, והיה חשוב לי לנסות לעשות זאת מבלי להוציא סכומי כסף גדולים. אחד הדברים שהכניסו המון צבע ועניין לחלל היו וילונות גלילה שבחרתי לתלות. הזמנתי וילונות בעיצוב אישי..

31/07/2018 02:14 השקעות בארה״ב

שלום לכולם! אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמתעניינים ברכישת נדל״ן בארץ. תרשו לי לפתוח לכם קצת את המחשבה, ולהציע לכם לבחון את האופציה של השקעות נדל״ן בחו״ל. זה אמנם נשמע גדול, רחוק ומפחיד, אבל עם הכוונה של חברת נדל״ן טובה ומקצועית תוכל לרכוש לך נכס מצוין באזורים מתפתחים כמו בארצות הברית למשל, ולקבל רווח גבוה הרבה יותר. באותו סכום שאתה מתכנן להשקיע כאן בארץ..

26/07/2018 00:09 עיצוב פנים מקצועי

שלום חברים שוטטתי קצת בפורום וראיתי שעלו כאן לאחרונה המון התייעצויות ודיונים סביב הנושא של עיצוב הבית ובחירה של מעצב, וחשבתי לתרום קצת מהניסיון שלי. אני עוסק בשיפוץ ומכירה של נכסים, ומקפיד לעצב את הנכס בצורה יפה ומושכת לפני שאני מראה אותו ללקוח פוטנציאלי. אני עובד עם מעצבת פנים במרכז, נהדרת ומקצועית, שמתמחה בעיצוב פנים של דירות, ועושה עבודה נפלאה עם הנכסים..

24/07/2018 06:38 נדלן

שלום לכולם :) אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בעולם הנדל״ן, קונים נכסים, מוכרים נכסים, בונים או משפצים, ואני די בטוח שההמלצה שלי תוכל לסייע לכם להתקדם. אני ממליץ, במיוחד אם אתם מתחילים בתחום ורוצים לעשות את צעדכם הראשונים בעולם הזה, לחבור לחברת נדל״ן מקצועית, שמציעה מגוון רחב של פרויקטים, ויכולה לכוון אתכם לקראת השקעה נכונה. יזמות נדל״ן יכולה להיות..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים