עמוד הבית > העמוד של eladw80

העמוד של eladw80

eladw80

eladw80

תאריך הצטרפות: 17/12/2017 כמות הודעות: 60

ההודעות האחרונות של eladw80

02/02/2019 22:07 איך מקבלים משכנתא

שלום חברים! רובנו הגדול נאלץ לקחת משכנתא בשלב כלשהו בחיים על מנת לרכוש נכס לטובת מגורים או השקעה. לפני שפונים לבנק על מנת לקבל הלוואה כה גדולה, חשוב לדעת ולבחון את כל התנאים לפני שמחליטים איפה כדאי לקחת את ההלוואה. חשוב ליצור תמהילים שונים, לבחון את אפשרויות ההחזרה והריביות, ולעשות זאת בחכמה. אני מצרף לכם קישור לאתר מצוין, שם תוכלו למצוא את כל המידע החשוב על..

02/02/2019 15:06 שמאי בירושלים

הי! תודה רבה על הכתבה המעניינת. אכן ירושלים היא מקום מצוין להשקיע בו. אני רואה שיש כאן לא מעט חברים בפורום שמבינים דבר או שניים בתחום הנדל״ן כמוך, ואשמח אם תוכלו לעזור. אני מחפש המלצה על שמאי מקרקעין בירושלים לטובת כמה נכסים שאני מעוניין לקנות בעיר. ישנם כמה נכסים שעל פניו נראים לי כמו השקעה מצוינת, אבל אני לא כל כך יודע מה המצב האמיתי של הנכס. לפני שאני..

02/02/2019 02:42 טעויות נפוצות ברכישת נכס

שלום חברים אני רואה שיש כאן לא מעט יזמים מתחילים בתחום, וגם כאלו שמעוניינים לעשות צעדים ראשונים ולא כל כך יודעים כיצד. בתור מתחילים תמיד מומלץ להיעזר בשירות של חברת נדל״ן מקצועית על מנת שתלווה אתכם בתהליך, ותסייע לכם לעשות בחירה נכונה תוך כדי לקיחה בחשבון של כלל הסיכונים. נוסף על כך, אני מצרף לכם כאן לינק למאמר מצוין שנתקלתי בו לאחרונה, שמפרט מגוון רחב של טעויות..

31/12/2018 01:46 מזגן לנכס

שלום חברים אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר עוסקים בעולם הנדל״ן, ובין היתר גם בתחום השיפוצים והעיצוב, ואשמח אם אולי תוכלו לסייע. הקיץ מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואני מעוניין להתקים מיזוג אצלי בנכס. אני מחפש מזגן איכותי להתקנה, שיקרר היטב את הבית, יפעל באופן שקט, ויהיה בעיקר חסכוני בחשמל. גם מערכות מיני מרכזיות באות בחשבון בהנחה והן יכולות להיות מותקנות גם בבתים..

25/11/2018 16:46 חברת אחזקה

הי חברים ראיתי שיש כאן לא מעט בקשות להמלצה לחברת ניהול ואחזקת מבנים שפועלת באזורים שונים ברחבי הארץ. זאת עבור בנייני מגורים חדשם ונכסים שונים שמתאכלס בעוד ממש בקרוב. אני יכול להמליץ בחום אם זה עדין רלוונטי על חברת אחזקה בירושלים, מצוינת לניהול ועד בית, שעושה עבודה נפלאה אצלנו בבניין. הם דואגים לטיפול מהיר בתקלות שעשויות להתעורר, דואגים לגינון וטיפוח, ונענים..

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים