עמוד הבית > העמוד של ערן נסים

העמוד של ערן נסים

ערן נסים

ערן נסים - מנהל רשת שחף נכסים

תאריך הצטרפות: 03/07/2011 כמות הודעות: 60
אתר: www.shahaf.org.il פייסבוק: העמוד של ערן
קצת עלי: ערן נסים מנהל ומשווק נדל"ן בישראל מעל 15 שנים ומבעלי רשת "שחף נכסים". "שחף נכסים"הינה רשת לתיווך,שיווק ויזמות בנדל"ן בפריסה ארצית מהמובילות כיום בשוק הנדל"ן הישראלי ונשענת על מאגר לקוחות ונכסים ממוחשב מהגדולים בענף. החברה מתמחה בשיווק נדל"ן למכירה ו/או השכרה של דירות ובתים למגורים מיד-שנייה,פרויקטים חדשים,מגרשים,עסקים ומסחר . לחברה סניפים וסוכנים ברחבי הארץ המתמחים בשיווק נדל"ן הנתמכים בשיטות שיווק יחודיות ועוברים את הכשרתם במכללה לנדל"ן של הרשת המכשירה ומלמדת אנשים בתחום.

ההודעות האחרונות של ערן נסים

03/02/2014 19:13 RE: תחום נדלן עסקי

שלום שירה, לפי מה שרשמת הצלחת כבר להשיג נקודות זכות בתחום :) כל הכבוד ! בכל מקרה חברה ידועה שעוסקת בתחום יכולה בהחלט לתרום לך ברמת מינוף הלקוחות והנכסים. לידיעתך,גם בחברה/רשת תיווך את עצמאית ! בתנאים טובים ובחברה מתגמלת וידועה זה בהחלט כדאי. בהצלחה,

03/02/2014 19:09 RE: תהליך רכישה ומכירה בעתיד

היי, בעיקרון עלייך להבין שעל נכס מסחרי חלים מיסים של מיסים כמו מע"מ ומס הכנסה. גם במכירה היא נחשבת מלאי עסקי ויכול עליה מס הכנסה . בכל מקרה ייעוץ עו"ד הכרחי להבנה מעמיקה. בהצלחה,ערן.

12/01/2014 19:03 RE: לחלק דירה למספר דירות משנה

היי , למיטב ידיעתי ניתן לבדוק זאת מול העירייה במחלקת הנדסה ע"י הגשת תוכניות. קח בחשבון עלויות ...ומיסים אפשריים נוספים. בהצלחה.

29/10/2013 18:34 RE: מס רכישה על קרקע

היי מס רכישה תמיד ישנו. בעיקרון אם יש בית בנוי בהיתר המס הוא לפי שווי הנכס כמו דירה רגילה והדירוג שלה בחוק. בהצלחה,

24/07/2013 18:23 RE: מקדמה לעסקה של קבוצת רכישה

היי, בדרך כלל קבוצות רכישה מבקשות סכום רכישה התחלתי לרכישת הקרקע לבנייה. הסכום אינו קטן ומצריך כסף ו/או משכנתא עד תחילת הבנייה . לגבי הסכום כל עסקה לגופה. בהצלחה,

הזמן חברים ל- iMoney

פורומים בניהולי

מדדים