עמוד הבית > העמוד של יוסי פרלמן

העמוד של יוסי פרלמן

יוסי פרלמן

יוסי פרלמן - בעלים ומנכ"ל משותף בפרלמן סוכנות לביטוח

תאריך הצטרפות: 24/10/2012 כמות הודעות: 26
אתר: perelman.co.il
קצת עלי: סוכן ביטוח מורשה, חבר לשכת סוכני הביטוח, דור שלישי בביטוח, וכן נשוי +3 ומתגורר בעיר רעננה.
סוכנות הביטוח מעמידה את שביעות רצון לקוחותיה בראש סולם העדיפויות, דבר המביא ליצירת רמת שירות גבוהה ולטיפוח יחסים אישיים תוך התמקדות בצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

ההודעות האחרונות של יוסי פרלמן

20/09/2014 23:34 RE: בטוח מנהלים- הבטחת מקדם קצבה במעבר בין קופות? ועוד...

שלום רב את גורם הפוליסה בפוליסות מסוג עדיף בדרך כלל לא ניתן לבטל את גורם הפוליסה. את החסכון ניתן להפוך ל 100% למרות שרוב חברות הביטוח לא כל כך "אוהבות" עניין זה ניתן לבצע עקרונית . לידיעתך בפוליסה משתתפת ברווחי החברה שמה כן היא , ברגע שיש רווחים אזי חברת הביטוח תקזז 15% מרווחי ההון הצבורים בה . במעבר מביטוח מנהלים מקדם הקצבה אינו נשמר ובמעבר יקבל..

28/07/2014 16:36 RE: העלאה במשכורת או בביטוח מנהלים

צביקה שלום רב. לידיעתך אין קשר בין ביטוח מנהלים לבין העלאה באחוזי ההפרשה ביביטוח מנהלים . אחוזי ההפרשה בביטוח מנהלים קשורים ביחס ישיר להלמשכורת . ההפרשה לתנאים הפנסיוניניים הם ביחס ישר למשכורת . בברכה יוסי ט.ל.ח.

27/07/2014 14:25 RE: מהו שיעור העמלות שיש לשלם במעבר מעביד?

רונית שלום שאלתך לא כל כך ברורה . במעבר של מה , קרנות פנסיה , קרנות השתלמות , קופות גמל , ביטוחי מנהלים אנא תהיי בבקשה יותר ספציפית בברכה יוסי

26/07/2014 18:14 RE: פנסיה צבאית

דרור שלום . לידיעתך קיים חוק פנסיית חובה במשק . באם אין לחברה בה אתה עובד היום חובת הפרשה פנסיונית עקב צו הרחבה או הסכם קיבוצי שהוא הסכם מיטיב מחויבת החברה בה אתה עובד לפי כללי חוק פנסיית חובה לפחות או לפי הסכם חוזה אישי באם קיים לעובד מול מעסיקו . אין קשר אם יש לך פנסייה צבאית או מכל מקור אחר . זאת אומרת שמעסיקך אינו יכול לסרב לביטוח פנסיוני גם אם יש לך פנסיה..

24/07/2014 19:57 RE: RE: אנונה מובטחת תשואה

למאיר ושלום במקביל לדבריו של ישראל בשוק קיימים מגוון גדול של אפשרויות של אנונה חודשית . מנורה מבטחים - קיים מוצר של הנקרא טופפיינס . במגדל : חיים חדשים או מוצר הנקרא קשת . בהראל : מגוון . כלל - חסכון פיננסים , חסכון בטוחה . בברכה יוסי

הזמן חברים ל- iMoney

מדדים