עמוד הבית > העמוד של טלי קסלר

העמוד של טלי קסלר

טלי קסלר

טלי קסלר - עורכת דין MBA ונוטריון

תאריך הצטרפות: 03/07/2011 כמות הודעות: 102
אתר: www.rk-law.co.il
קצת עלי: בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B, תואר ראשון בכלכלה B.A מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בהצטיינות במינהל עסקים MBA מהמכללה למינהל. מתמחה בתחום המשפט המסחרי ובכלל זה מיסוי מקרקעין, נדל"ן, קבלנות וייצוג בבימ"ש. בעלת ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי שוטף וליווי מקיף בעסקאות מגוונות ומורכבות בתחומי יזמות נדל"ן וקבלנות.

ההודעות האחרונות של טלי קסלר

18/03/2014 12:38 מס רכישה בגין דירה שהתקבלה בירושה

רישום ירושה אינו מחוייב בתשלום מס רכישה. פנו לעורך דין שבקיא בתחום על מנת שיגיש עבורכם את המסמכים לרישום ובמידת הצורך יטפל גם בהוצאת צו קיום צוואה / צו ירושה לדוד.

23/01/2014 19:31 ייעוץ נדלן עסקי

יש מתווכים שזה תחום התמחותם. תוכל למצוא אותם בלוחות של הנכסים הרלבנטיים לסוג הנדל"ן שאתה מחפש. יש גם אנשים המתיימרים להיות "יועצי נדל"ן" אך מהם צריך להיזהר ולבחון היטב ובאמצעות בעלי מקצוע את העצות שמקבלים מהם. בשורה התחתונה כדי להשקיע בנדל"ן בצורה מושכלת צריך לעשות עבודת שטח מעמיקה, לבדוק נכסים רבים באזור, לבדוק את סוג השוכרים ואת טיבם,..

13/01/2014 14:08 מס רכישה על דירה מירושה

מס רכישה משלמים רק כשקונים דירה ולא כשמוכרים. לגבי מס שבח במכירת דירת המגורים שלך - לא בטוח שחל עלייך מס שבח. זה תלוי בגורמים רבים ובעיקר בנסיבות של קבלת דירת הירושה. תפנה לעורך דין שבקיא בתחום, תציג בפניו את כל המסמכים והעובדות ותקבל ייעוץ.

01/01/2014 18:03 מס רכישה בגין רכישת דירה ראשונה

לזוג (או יחיד) שאין בבעלותו דירה (וגם לא חלק בדירה שהתקבלה במתנה ו/או בירושה) יש הקלות משמעותיות במס רכישה. המס מחושב במדרגות ושיעורי המס נמוכים ובמקרים רבים אין חבות במס כלל. פנה לעורך דין שבקיא בתחום כדי שישאל אתכם את כל השאלות הרלבנטיות ויוודא שאכן אתם זכאים לשיעורי המס הנמוכים ואף יבצע עבורכם את החישוב.

26/12/2013 09:05 שיעור המס

לא ברור מהשאלה שלך לאיזה מס אתה מתכוון (בענייני נדל"ן יש מיסים רבים אשר חלים בנסיבות שונות). גם שיעור המס הוא מורכב מאוד ותלוי נסיבות.

הזמן חברים ל- iMoney

פורומים בניהולי

מדדים