עמוד הבית > פורום עסקים קטנים

פורום עסקים קטנים

בפורום עסקים קטנים תקבלו מענה בכל הנושאים הקשורים להקמה וניהול של עסק קטן: תהליך ההקמה, שיווק, גיוס עובדים, ספקים ועוד.

מנהלי הפורום
כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
פתיחת עסק חדש
27/02/2018 08:40

באופן כללי אם אין לך ניסיון בתחום כדאי לקחת יועץ פיננסי עם ניסיון והוכחות בשטח שילווה אותך ויבנה לך תוכנית עסקית מפורטת. הקמת עסק חדש היא עניין מורכב שכולל המון עלויות, גם עלויות הקמה, גם עלויות הרצה, גם ענייני תמחור והתקשרות עם ספקים וחשוב שיהיה מישהו מקצועי שילווה אותך בכך וימנע טעויות יקרות. 

orelel83
19/12/2017 23:33

שלום רב,

שמי אוראל ואני בעל עסק קטן לעיצוב גרפי. לאחרונה אני שומע מרבים ממכריי שכדאי לדאוג שכל החומרים של העסק יהיו מגובים, ובכלל - שיהיה מי שיתן לי מענה במידה ותיווצר איזו בעיה עם תשתית המחשבים מכל סיבה שהיא. הבנתי שיש שירותי מחשוב לעסקים קטנים, שמעניקים את השירות הזה. אני כרגע עדיין בתהליכים של בירור, מפני שטרם בחרתי חברה לשירותי מחשוב, אך ממליץ לכל בעל עסק להתחיל ולהתעניין גם, בתקופה של ימינו אין לדעת מתי נצטרך את זה.

המשך ערב נעים ושבוע טוב!

פתיחת עסק מכונות משחק לילדים
20/09/2017 14:02

רוצה לפתח עסק מכונות משחק לילדים אם זה כדי

פתיחת עסק מכונות משחק לילדים
20/09/2017 14:02

רוצה לפתח עסק מכונות משחק לילדים אם זה כדי

מובהר בזאת כי אין באמור בפורומים בכדי לשמש כייעוץ כלשהו לביצוע פעולה כלשהי והגולש מתבקש לבצע ו/או להתייעץ עם מומחים ו/או יועצים טרם ביצוע פעולה כלשהיא ובכל מקרה הגולש מאשר בזאת כי הוא יהיה אחראי באופן בלעדי לכל פעולה שתעשה על ידו בהסתמך על האמור בפורומים וכי המפעילה ו/או מנהלי הפורומים לא יהיו אחראים בגין הסתמכות על תוכן המפורסם באתר, הכול כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש של האתר.
מעוניין לקבל מידע ועדכונים בנושא עסקים קטנים?

מדדים


פורומים נוספים בנושא

גולשים פעילים

עוד בנושא

מחשבון מע"מ

מחשבון מע"מ המאפשר לך להזין מחיר כולל, מחיר לא כולל או סכום מע"מ ולקבל את שאר הפרמטרים.