עמוד הבית > פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

היום אפשר לקבל אשראי, כמעט לכל מטרה, מגופים שאינם בנקים. בפורום הזה ננסה לטפל בנושא, בשאלות ובאספקטים השונים שעולים ממנו.

מנהלי הפורום
איציק דניאל
איציק דניאל

איציק דניאל יועץ ומאמן לכלכת העסק והמשפחה יוצא המערכת הבנקאית עם נסיון עשיר בתחום הבנקאות ובתחום המימון החוץ בנקאי כיום בעליה של חברת פאסט קרדיט - פתרונות פיננסים אשר נוסדה ב-2007 ועד היום נתנה פתרונות למאות בתי עסק ובתי אב ברחבי ישראל.

ישי מונק
ישי מונק

בעלים של B-Planned משרד לייעוץ עסקי.המשרד הוקם בשנת 2004 . כלכלן בכיר ובעל נסיון של שנים ארוכות בניהול עסקים וייעוץ עסקי וכלכלי שנועדו לקדם תהליכי התייעלות, חסכון, בדיקות התכנות, תהליכי הפרטה וכד'.

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי
12/07/2014 11:55

שלום רב,
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי של הקהילה המקצועית הראשונה בישראל iMoney
נשמח לענות לכם על שאלות בתחום אשראי / מימון חוץ בנקאי בישראל.
מנהלי הפורומים הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהצטרפו לניהול במטרה לתת לכם מענה ראשוני בכל נושא בתחום.
השתדלו לשמור על ניסוח ברור ותפרטו כמה שיותר ע"מ שאנשי המקצוע של הקהילה יוכלו לתת את המענה הטוב ביותר.
אנו מבקשים מהמשתתפיםלשמור עלכללי התנהגות הולמים ושפה נקייה,לרווחת כלל הגולשים.
 
תודה מראש
לירון תמם - מנהל קהילת iMoney

הלוואות כן או לא
31/10/2019 04:30

שלום לכולם!

כולכם ודאי יודעים כמה הסתבכות עם השוק השחור יכולה להיות מאוד מסוכנת, ולרוב אנחנו משליכים את הקונוטציות האלו על עולם ההלוואות. הלוואות נתפסות ביני רבים כלא כדאיות, מאחר וכולנו בטוחים שלא נוכל לעמוד בתשלומים. אני כאן כדי לעשות חסד עם האפשרות הזו. חשוב לדעת שישנם הלוואות של גופים חוץ בנקאיים, כמו לד אביבים של מר עמי עופרי, שאינן מצריכות תנאים מיוחדים לטובת לקיחת הלוואה, ומאפשרים הלואה בתנאים טובים וללא ערבות כלשהי, ותחת ריביות כדאיות. תוכלו למצוא פרטים נוספים בקישור המצורף.

בהצלחה!


נדל״ן באירופה
21/09/2019 16:02

הי חברים!

ראיתי שיש כאן בפורום לא מעט דיונים של גולשים שעושים צעדים ראשונים בעולם היזמות והנדל״ן. אני עוסק בתחום כבר למעלה משלוש שנים, והטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לכם הוא לעבוד עם חברה מקצועית ויועץ איכותי וטוב. סיוע של חברת נדל״ן מקצועית יוכל לתרום משמעותית להצלחה שלכם, ולהעלות את הרווחים. אני עובד עם חברת נדל״ן שמתמחה בהשקעות נדל"ן באירופה, אשר סייעה לי לרכוש נכסים באזורים מתפתחים במחיר נהדר. החברה מכירה את הסיכונים והסיכויים של נכס ומציגה אותם בפניכם לפני שאתם רוכשים. לפרטים על עסקאות יזמות נדלן אפשריות הכנסו לקישור.

בהצלחה!


הלוואות בקלות
15/09/2019 20:57

שלום לכולם!

היום אני כאן עם המלצה בעבור הגולשים שמעוניינים לפתוח עסק עצמאי, או להשיק שירות חדש בעסק, לבצע רכישה גדולה, או זקוקים לסכום כסף למטרה כלשהי, אבל אין להם את התקציב המספיק על מנת לבצע את הצעד בו הם מעוניינים. אני ממליץ בחום להכנס ללינק המצורף ולקרוא קצת על האפשרות של הלוואות בקלות, ולבחון את התנאים המתלווים לאפשרות המימון הזו. אמנם רבים מאיתנו לא ששים לקחת הלוואה, אבל אם עושים זאת בצורה נכונה ומחושבת, אפשר לבצע קפיצת מדרגה משמעותית בצורה הזו.

בהצלחה!

המלצה לחברה המתמחה בגיוס הלוואות לעסקים
21/08/2019 12:11

שלום רב,שמי דויד.

אני ושותפי לחברה מחפשים חברה מתמחה בהלוואות חוץ בנקאיות, שמתאימות לעסק קטן.
אנחנו זקוקים לעזרה בהלוואות לעסקים קטנים בדחיפות.
אשמח לקבל המלצות מניסיון, מאחר ואין לנו ידע בגיוס אשראי.

תודה.

הלוואות חוץ בנקאיות בהמלצה
28/08/2019 14:54

שלום דויד, שמי אמיר.

כיום אין עסקים שלא זקוקים להלוואות ולא תמיד הבנק מאפשר זאת.
לכן מניסיון אישי, לקחתי לעסק שלי הלוואה קטנה עם התנאים הטובים ביותר.
אני ממליץ לך על חברת אפק פתרונות מימון, הם מתמחים בהלוואות חוץ בנקאיות. 
ויש להם הרבה ידע וניסיון בהלוואות לעסקים קטנים.
אני מצרף לך קישור. 

בהצלחה.  

החל על הלוואה ב 3%
07/07/2019 11:47

Hello,
 
   Are you interested in a loan if yes, contact us company lidya finance you to return to us for immediate processing of the loan using the following details:
 
Please contact us by email.
E-mail: lidyafinance9@gmail.com
www.lidya.co
+15145452750
 
 

הלוואות לעסקים
18/05/2019 14:14

הי חברים!   
ראיתי שיש כאן בפורום לא מעט יזמים שמנהלים עסקים וחברות, וגם חבריןם שמעוניינים להקים עסק עצמאי. היום אני כאן עם המלצה חמה בעבור אלו מכם שמעוניינים להרחיב את העסק, להכנס לזירות שיווק נוספות, להוסיף שירותים שונים לעסק או להשיק ליין מוצרים חדש, וזקוקים למימון חיצוני לטובת העניין. אני יכול להמליץ לכם לקרוא כאן קצת על הלוואות לעסקים, ובמקום לנסות לחסוך או לגייס את כל הסכום באופן עצמאי, מה שעשוי לקחת יותר מידי זמן, תוכלו לפנות לשירות הזה, מה שיאפשר לכם להתחיל לפעול כבר באופן מיידי. תוכלו לקבל הלוואה בתנאי החזר נוחים ובריביות נמוכות לטובת הצלחת העסק.
בהצלחה!

מובהר בזאת כי אין באמור בפורומים בכדי לשמש כייעוץ כלשהו לביצוע פעולה כלשהי והגולש מתבקש לבצע ו/או להתייעץ עם מומחים ו/או יועצים טרם ביצוע פעולה כלשהיא ובכל מקרה הגולש מאשר בזאת כי הוא יהיה אחראי באופן בלעדי לכל פעולה שתעשה על ידו בהסתמך על האמור בפורומים וכי המפעילה ו/או מנהלי הפורומים לא יהיו אחראים בגין הסתמכות על תוכן המפורסם באתר, הכול כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש של האתר.
מעוניין לקבל מידע ועדכונים בנושא אשראי / מימון חוץ בנקאי?

מדדים