עמוד הבית > פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

היום אפשר לקבל אשראי, כמעט לכל מטרה, מגופים שאינם בנקים. בפורום הזה ננסה לטפל בנושא, בשאלות ובאספקטים השונים שעולים ממנו.

מנהלי הפורום
איציק דניאל
איציק דניאל

איציק דניאל יועץ ומאמן לכלכת העסק והמשפחה יוצא המערכת הבנקאית עם נסיון עשיר בתחום הבנקאות ובתחום המימון החוץ בנקאי כיום בעליה של חברת פאסט קרדיט - פתרונות פיננסים אשר נוסדה ב-2007 ועד היום נתנה פתרונות למאות בתי עסק ובתי אב ברחבי ישראל.

ישי מונק
ישי מונק

בעלים של B-Planned משרד לייעוץ עסקי.המשרד הוקם בשנת 2004 . כלכלן בכיר ובעל נסיון של שנים ארוכות בניהול עסקים וייעוץ עסקי וכלכלי שנועדו לקדם תהליכי התייעלות, חסכון, בדיקות התכנות, תהליכי הפרטה וכד'.

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי
12/07/2014 11:55

שלום רב,
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי של הקהילה המקצועית הראשונה בישראל iMoney
נשמח לענות לכם על שאלות בתחום אשראי / מימון חוץ בנקאי בישראל.
מנהלי הפורומים הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהצטרפו לניהול במטרה לתת לכם מענה ראשוני בכל נושא בתחום.
השתדלו לשמור על ניסוח ברור ותפרטו כמה שיותר ע"מ שאנשי המקצוע של הקהילה יוכלו לתת את המענה הטוב ביותר.
אנו מבקשים מהמשתתפיםלשמור עלכללי התנהגות הולמים ושפה נקייה,לרווחת כלל הגולשים.
 
תודה מראש
לירון תמם - מנהל קהילת iMoney

החל על הלוואה ב 3%
07/07/2019 11:47

Hello,
 
   Are you interested in a loan if yes, contact us company lidya finance you to return to us for immediate processing of the loan using the following details:
 
Please contact us by email.
E-mail: lidyafinance9@gmail.com
www.lidya.co
+15145452750
 
 

הלוואות לעסקים
18/05/2019 14:14

הי חברים!   
ראיתי שיש כאן בפורום לא מעט יזמים שמנהלים עסקים וחברות, וגם חבריןם שמעוניינים להקים עסק עצמאי. היום אני כאן עם המלצה חמה בעבור אלו מכם שמעוניינים להרחיב את העסק, להכנס לזירות שיווק נוספות, להוסיף שירותים שונים לעסק או להשיק ליין מוצרים חדש, וזקוקים למימון חיצוני לטובת העניין. אני יכול להמליץ לכם לקרוא כאן קצת על הלוואות לעסקים, ובמקום לנסות לחסוך או לגייס את כל הסכום באופן עצמאי, מה שעשוי לקחת יותר מידי זמן, תוכלו לפנות לשירות הזה, מה שיאפשר לכם להתחיל לפעול כבר באופן מיידי. תוכלו לקבל הלוואה בתנאי החזר נוחים ובריביות נמוכות לטובת הצלחת העסק.
בהצלחה!

מוצרים למספרות
22/04/2019 22:50

שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט יזמים שפותחים מקום עצמאי, ואני מניח שיש כאן גם יזמים שמגיעים מהתחום של עיצוב שיער ותסרוקות, שעומדים לפתוח מקום עצמאי או לשדרג מעט את המקום הקיים. אני עוסק במקצוע כבר כמה שנים, ואני יכול להמליץ לכם על מקום מעולה בו תוכלו לרכוש מוצרים למספרות לטובת אבזור המקום. מצרף לכם כאן קישור לאתר של החברה, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים וריהוט כמו: ספות וכיסאות, כיורים לחפיפה או שולחנות ניידים, וגם מגוון רחב של ציוד איכותי שיסייע לכם בעבודתכם. מניסיון אני יכול לומר לכם שהאיכות מצוינת והמחירים מעולים.

הלוואות חוץ בנקאיות
27/03/2018 11:50

אנחנו מעוניינים לקנות דירה חדשה ומתלבטים אם עדיף לקחת הלוואות חוץ בנקאיות או הלוואה גדולה מהבנק או לפצל לשני הלוואות נפרדות - חוץ בנקאית ובנקאית. הסכום של ההלוואה הכוללת הוא 1.3M מישהו עם נסיון שיכול לתת תשובה מפורטת זה יעזור מאוד.

הצעת ההלוואה דחוף חלים
03/08/2018 15:39

אני אלכסנדר אלקסיס, המלווה כסף פרטיים מימון חברות עבור הנדל"ן וכל מיני עסקים המימון. אני גם מציע הלוואות ליחידים, חברות וגופים. של 3% לשנה מחיר שנתי ו 0.5% לחודש בסיס חודשי, תנאי ההלוואה הקובע. צור קשר לקבלת מידע נוסף
ניתן ליצור קשר עם הדואר האלקטרוני שלנו: avantcreditfinancials@gmail.com
 
whatsapp 1 409 600
 
ברכות.
אלכסנדר אלקסיס
 
 

הלוואה לרכישה של נכס
01/10/2018 20:26

שלום לכולם 

אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים בתחום הנדל״ן, אבל זקוקים לסכומי כסף נושפים על מנת לקנות את הנכס עליו הם חולמים. אני מכיר היטב את הלבטים ואת הקושי הנלווה להשקעה בנכס ללא ביטחון שזה באמת יצליח. לפני שנתיים הייתי בדיוק במצב הזה, עד שהחלטתי לקחת הלוואה לטובת השקעה בנדל״ן, וללכת על הגשמת החלום. קיבלתי הלוואה בתנאים נוחים ונהדרים ובריבית נמוכה, ואני ממליץ לכם בחום לחשוב על האפשרות של הלוואות לטובת השקעה עתידית. מצרף כאן לכל מי שרוצה הלינק למידע על הנושא. 

בהצלחה


3% הצעה ההלוואה חלים כעת
23/09/2018 23:44

קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה. סוגיית האשראי והביטחונות. מיקרו האוצר החברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים ב 3% ריבית. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com
 
 
 

3% הצעה ההלוואה חלים כעת
23/09/2018 23:43

קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה. סוגיית האשראי והביטחונות. מיקרו האוצר החברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים ב 3% ריבית. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com
 
 
 

גורם חוץ להחזרת חובות
22/08/2013 17:03

לאחרונה נכנסתי לחובות והבנק החל להתערב, בין היתר הוא מבקש שאמכור את הנכס כדי שאוכל להחזיר לו את החוב. שאלתי היא, האם בכל שלב אוכל להכניס גורם חוץ בנקאי שיעזור לי לפתור את הבעיה

גורם חוץ להחזרת חובות
23/08/2013 00:34

ערב טוב
לשאלתך התשובה היא בהחלט כן. כמובן שהפתרון הזול ביותר עבורך הוא למכור את הנכס ולעבור לגור בשכירות , אבל אם זה לא הפתרון שאתה מחפש , יש חברות בשוק המציעות משכנתא חוץ בנקאית ב12% שנתי, זה גם מאוד תלוי בגובה המשכנתא הקיימת. צור קשר ואשמח להפנות אותך לחברה כזאת. 

איציק דניאל
077-5154001/2   
contact@fastcredit.co.il
מנכ"ל פאסט קרדיט
מחיקת חובות היא הדרך ללכת
02/09/2018 17:37

כשאפשר, עדיף למחוק חובות על ידי טיפול עורך דין.
זה מה שכל הטייקונים עושים, אז למה לא אנחנו.

מחיקת חובות גבוהות עוד היום.

מובהר בזאת כי אין באמור בפורומים בכדי לשמש כייעוץ כלשהו לביצוע פעולה כלשהי והגולש מתבקש לבצע ו/או להתייעץ עם מומחים ו/או יועצים טרם ביצוע פעולה כלשהיא ובכל מקרה הגולש מאשר בזאת כי הוא יהיה אחראי באופן בלעדי לכל פעולה שתעשה על ידו בהסתמך על האמור בפורומים וכי המפעילה ו/או מנהלי הפורומים לא יהיו אחראים בגין הסתמכות על תוכן המפורסם באתר, הכול כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש של האתר.
מעוניין לקבל מידע ועדכונים בנושא אשראי / מימון חוץ בנקאי?

מדדים