עמוד הבית > פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

פורום אשראי / מימון חוץ בנקאי

היום אפשר לקבל אשראי, כמעט לכל מטרה, מגופים שאינם בנקים. בפורום הזה ננסה לטפל בנושא, בשאלות ובאספקטים השונים שעולים ממנו.

מנהלי הפורום
איציק דניאל
איציק דניאל

איציק דניאל יועץ ומאמן לכלכת העסק והמשפחה יוצא המערכת הבנקאית עם נסיון עשיר בתחום הבנקאות ובתחום המימון החוץ בנקאי כיום בעליה של חברת פאסט קרדיט - פתרונות פיננסים אשר נוסדה ב-2007 ועד היום נתנה פתרונות למאות בתי עסק ובתי אב ברחבי ישראל.

ישי מונק
ישי מונק

בעלים של B-Planned משרד לייעוץ עסקי.המשרד הוקם בשנת 2004 . כלכלן בכיר ובעל נסיון של שנים ארוכות בניהול עסקים וייעוץ עסקי וכלכלי שנועדו לקדם תהליכי התייעלות, חסכון, בדיקות התכנות, תהליכי הפרטה וכד'.

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי
12/07/2014 11:55

שלום רב,
ברוכים הבאים לפורום אשראי / מימון חוץ בנקאי של הקהילה המקצועית הראשונה בישראל iMoney
נשמח לענות לכם על שאלות בתחום אשראי / מימון חוץ בנקאי בישראל.
מנהלי הפורומים הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהצטרפו לניהול במטרה לתת לכם מענה ראשוני בכל נושא בתחום.
השתדלו לשמור על ניסוח ברור ותפרטו כמה שיותר ע"מ שאנשי המקצוע של הקהילה יוכלו לתת את המענה הטוב ביותר.
אנו מבקשים מהמשתתפיםלשמור עלכללי התנהגות הולמים ושפה נקייה,לרווחת כלל הגולשים.
 
תודה מראש
לירון תמם - מנהל קהילת iMoney

3% הלוואה הצעה
30/06/2018 17:26

 
שלום
 
     האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם אתה צריך הלוואה כדי לקנות בית חדש, או להשקעה, אתה צריך עזרה כספית מהירה בריבית נמוכה של 3%? כדי לשלם את החשבונות שלא שולמו? האם נדחית על ידי בנקים רבים כל כך?
 
  האם אתה צריך לממן להרחיב את העסק שלך? כספים אישיים מסיבות אישיות? אנו מחויבים לפתור את כל הבעיות הפיננסיות שלך.
 
אנא צור קשר עכשיו. דוא"ל:easyloanfirm2020@gmail.com
 
 
ממתין לדואר שלך.
שלך,
דרק דאגלס
easyloanfirm2020@gmail.com
 
 
 

3% הלוואה הצעה
28/06/2018 17:47

שלום
 
    האם אתה צריך הלוואה דחופה כדי לפתור את הצרכים הפיננסיים שלך? אנו מציעים הלוואות החל 2,000.00 עד 50,000,000.00, אנחנו אמין, חזק, מהיר ודינמי, ללא בדיקת אשראי ומציע 100% ערבויות הלוואות זרות במהלך תקופת ההעברה.
 
    אנחנו גם הוציא הלוואה כל מטבע עם 2% ריבית עבור כל ההלוואות .... אם אתה מעוניין לחזור אלינו באמצעות דוא"ל זה.
 
נא לחזור אלינו, אם מעוניינים, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com
 
 
בברכה,
מר דרק דאגלס
easyloanfirm2020@gmail.com
 
 

עו"ד בנקים
31/05/2018 19:13

שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שמתמחים קצת בעולם הבנקים וההלוואות, ואשמח אם תוכלו לפנות כמה רגעים מזמנכם ולסייע. לצערי נקלעתי למצב לא פשוט של חובות לבנקים, ובעקבות מצב רפואי אין באפשרותי להחזיר את החוב על פי התנאים הקימים. אני מחפש המלצה על עורך דין מקצועי לענייני בנקים, אשר יוכל לסייע לי להתמודד אל מול הגופים השונים, ולהגיע לפשרות והסכמים שאוכל לעמוד בהם. יש לכם המלצה? רק מניסיון בבקשה. 
תודה!

הלוואות חוץ בנקאיות
27/03/2018 11:50

אנחנו מעוניינים לקנות דירה חדשה ומתלבטים אם עדיף לקחת הלוואות חוץ בנקאיות או הלוואה גדולה מהבנק או לפצל לשני הלוואות נפרדות - חוץ בנקאית ובנקאית. הסכום של ההלוואה הכוללת הוא 1.3M מישהו עם נסיון שיכול לתת תשובה מפורטת זה יעזור מאוד.

מי לוקח הלוואה בשוק אפור?
06/01/2016 16:35

הלוואות בשוק האפור אינן מיועדות לכל אדם. ברוב המקרים הלקוחות שיפנו להלוואה בשוק האפור יפנו למלווים רק לאחר שהבנק או אף אחד מהגופים הפרטיים לא הסכים להלוות להם את הסכום הדרוש. מלווים בשוק האפור לא דורשים חתימה או את חתימתם של ערבים להחזרת ההלוואה רק את הביטחון שהלקוח לא יעלם מבלי להחזיר את סכום ההלוואה. זאת אחת הסיבות העיקריות שאנשים רבים מעדיפים לפנות להלוואה בשוק האפור. אין בדיקת רקע כלכלית מעמיקה, ולא נדרשים ערבים לביצוע העסקה.

הלוואות
19/03/2018 02:15

הי
תודה רבה על המידע. לפי איך שאתה מציג את זה הלוואות בשוק השחור יכולות להיות אופציה טובה לכל מי שאין לו אשראי בנקאי, ולכלכ מי שלא מאשרים לו הלוואה דרך הבנק, אולם כולנו יודעים שההסתבכות עם השוק השחור יכולה להיות מאוד מסוכנת, והלוואה משם הופכת בן רגע ללא כדאית. חשוב לדעת שישנם הלוואות לעסקים למשל, של גופים חוץ בנקאיים, שאינן מצריכות תנאים כמו שהבנק דורש, ומאפשרים לקיחת הלוואה בתנאים טובים וללא ערבות כלשהי כמו שדורש הבנק. 
בהצלחה!

מציעים הלוואה ב 3%
09/03/2018 08:44

שלום,
 
   האם אתה מרוקן מבחינה כלכלית, ואתה צריך עזרה, אני שמח להודיע לך שאנחנו יכולים לרומם אותך מהבעיה הפיננסית שלך. אנו מעבדים כל סוג של שירותים קטגורייתית שירותים פיננסיים. אם מעוניינים לחזור אלינו לקבלת פרטים נוספים באמצעות האימייל הבא: easycreditonline1905@gmail.com
 
מר אלן סקוץ'
 
מציעים הלוואה ב 3%
להגיש בקשה לתמיכה כספית.

הלוואה לצורך פתיחת עסק עצמאי של תכשיטנות
18/05/2015 10:09

שלום רב,
אני שכירה באחד מהמשרדים הממשלתיים והאמת שהגיעו לי מים עד נפש. החלטתי לאחרונה בעידוד בעלי לפרוש מעבודתי גם אם המשרה היא די טובה, ולפנות לתחום שאני אוהבת - תכשיטנות ולעשות מזה עסק. 
העניין הוא שאני צריכה כסף התחלתי, בעיקר כדי לקנות את הציוד שהוא די יקר וגם לשכור מקום קטן. וחשבתי לבקש הלוואה מהירה של בנק הפועלים אבל השאלה האם כדאי לי לבקש את זה כשכירה או כעצמאית? התנאים שלי יהיו שונים אם אציג את עצמי כך או כך?

תודה על תשובתכם ועצתכם

לקיחת הלוואה עסקית
18/02/2018 18:32

מתן הלוואה לעסקים חדשים היא עניין ריסקי והבנק לא נוטה לאשר אותה בקלות אם אין לך הון עצמי. כדי להגדיל את הסיכוי שלך כדאי שתגיעי עם תוכנית עסקית פיננסית מסודרת ומגובה ועדיף עם ליווי של יועץ עסקי

הלוואה לפתיחת עסק
19/02/2018 22:28

הי 
קודם כל שיהיה המון בהצלחה! אני מאוד בעד לממש את החלום ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להגשים אותו. שנית, זה מאוד תלוי מאיפה את מתכננת לקחת הלוואה. יש לך אופציה להלוואה בנקאית, ואופציה להלוואה חוץ בנקאית מחברה פרטית. אני לא חושב שאם תציגי את עצמך כעצמאית זה ישנה הרבה לתנאי ההלוואה כי עוד אין לך הכנסות כעצמאית, ולרוב מתבססים על הכנסות קודמות. בכל מקרה, אני מצרף לך כאן מאמר מצוין שמסביר בדיוק מאילו אפיקים את יכולה לקחת הלוואה לכל מטרה, ואיך כדאי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר:  http://www.rmgcity.co.il/%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%9B%D7%9F-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C-%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%91%D7%A6%D7%A7%D7%99%D7%9D/
בהצלחה! 

מחיקת חובות
01/02/2018 03:52

שלום חברים 
אשמח לקבל סיוע. העסק שלי נקלע לקשיים כלכליים גדולים מאוד. לפני כמעט שנה חליתי ועברתי ניתוח, ובזמן ההתאוששות לא יכולתי לעבוד. החובות נערמו, הריביות קפצו, ואני נשארתי חסר כל. אני מחפש עורך דין טוב שיכול לסייע לי במחיקת חובות. קיבלתי המלצה חמה עליהם:  http://www.lawmt.co.il/
מישהו מכיר ויכול לתת המלצה מניסיון? 
תודה! 

שאלה בנושא משכתנא חוץ בנקאית
26/05/2017 00:39

היי . אני נמצא בהליך פשיטת רגל כמה שנים ומוגבל בכל הבנקים. אשתי מה שנקרא "נקייה". חשבון הבנק שלה מתנהל באופן טוב , יש לה כרטיס אשראי, והיא יכולה לקחת הלוואות בסכומים סבירים מהבנק (רק לאחרונה לקחה הלוואה של 50,000 ש"ח מהבנק בלי שום בעיה. אנחנו רוצים לקנות דירה, השאלה אם יש אפשרות שהמשכתנתא והדירה יירשמו רק על שם אשתי והיא זאת שתקח את ההלוואה? כי בדכ הבנק לא מוכן לתת לשני בני הזוג אם אחד מהם פושט רגל. ואם כן, מי הם אותם גופים חוץ בנקאיים? חברות ביטוח או שוק שחור? אשמח לתשובה. 

בברכה.

רוצה להמליץ לך
25/07/2017 12:10

ישנו אתר סליקה אשר יענה לך על כל השאלות, לחץ על הקישור

יעוץ
31/01/2018 00:54

הי 
אני מאוד מבין את המצב שאתה נמצא בו, לא פשוט כלל. אני רוצה להמליץ לך לקחת ייעוץ אסטרטגי מידי יועץ כלכלי מקצועי, שיאפשר לכם את הידע שחסר לך על מנת להתאושש מהמצב. ייעוץ ארגוני יכול להיות מאוד מסייע במקרים בהם ישנו צורך בשינוי מהיסוד, ונראה שזה המצב כאן. 
בהצלחה! 

ייעוץ פנסיוני ואיתור כספים
25/12/2017 14:59

שלום חברים 
כולנו מתחילים להיות קצת לחוצים לקראת הפנסיה, תוהים האם חסכנו מספיק במהלך חיינו לתקופה בה לא נוכל לעבוד, והאם נוכל לשמור על רמת חיים טובה כמו בתקופה שעבדנו. אני חושב שזה בדיוק הזמן לנסות ולבדוק את האפשרות של איתור כספים. ישנם המון ״כספים אבודים״ שאיש לא דרש אותם, ויתכן שחלק מהם שייכים לכם. כספים אלו הצטברו בעקבות קרנות פנסיה שהופרשו ממשרות זמניות, חשבונות או ירושות שנשכחו ולא נדרשו ועוד מגוון רחב של אפשרויות. אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס לקישור שאני מצרף לכם כאן בהודעה, ולקרוא על התהליך של איתור כספים שאולי יוכל להוסיף לכם סכומי כסף נחוצים:  http://www.objectiv.co.il/
בהצלחה! 

ייעוץ פיננסי
31/01/2018 00:50

הי אלעד 
תודה לך על ההמלצה. חשוב מאוד לכל בעל עסק לקחת ייעוץ פיננסי מקצועי על מנת לדעת כיצד לנהל נכון את הכספים של העסק. ייעוץ כלכלי, שנעשה על ידי יועץ עסקי אחד על אחד, מאפשר הבנה טובה יותר של מחזור ההכנסות וההוצאות בעסק, טיפול בהתנגדויות של לקוחות פוטנציאליים ועוד מגון רחב של כלים אפשריים לטובת הגדלת הכנסות. 

מידע חשוב לסוחרים בבורסה
16/01/2018 03:18

הי לכולם :) 
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים ויזמים שמעוניינים להכנס לעולם של שוק ההון ולמסחר בבורסה. כל סוחר מתחיל צריך להכיר את כללי המשחק על מנת להשקיע בצורה נבונה ולהרוויח. אחד המדדים החשובים ביותר שעליכם להכיר הוא מדד ת״א 125 (לשעבר נקרא מדד ת״א 100), שלמעשה כולל את המניות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר בבורסה, כאשר הרכב המניות של המדד נקבע פעמיים בכל שנה ומתעדכן. עוד פרטים על המדד ועל מסחר בתחום תמצאו בלינק המצורף. 
בהצלחה! 

ייעוץ פיננסי
31/01/2018 00:46

הי 
תודה רבה לך על המישע. האם יש בחברה הזו אנשי מקצוע שמתמחים בייעוץ אסטרטגי או ייעוץ ארגוני? אני מחפש יועץ כלכלי מקצועי לעסק שלי, שיוכל לקחת אותנו קדימה לעבר המטרות והיעדים, ולהגדיל את ההכנסות משמעותית. 

קופה רושמת לעסק
19/01/2018 03:43

הי חברים :) 
כל בעל עסק צריך לדעת להתנהל באופן מסודר בכל מה שקשור לענייני הכספים, ההכנסות וההוצאות. התנהלות מסודרת יכולה להיות קצת יותר מסובכת בעסקים מהסוג של ממכר מוצרים ללקוחות במקום כמו: חנויות שונות, סופרים, קיוסקים ועוד, מאחר ויש צורך לעשות חשבון ללקוח בצורה מהירה ומסודרת, ולהנפיק קבלה במקום. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא להצטייד בקופה רושמת אחת לפחות בכל אחד מהסניפים, שתאפשר חישוב מהיר של המוצרים, קבלת החשבון בצורה יעילה ובעיקר רישום מסודר של כל ההכנסות של אותו היום. מצרף לכם לינק לעוד פרטים. 
בהצלחה! 

פיתוח עסקי
31/01/2018 00:44

הי 
תודה לך על ההמלצה. קופה רושמת היא בהחלט אמצעי טוב לניהול מסודר של הוצאות והכנסות, אבל על מנת להגדיל את הרווחים ולצלוח קדימה חשוב לקבל ייעוץ ארגוני מקצועי, מידי יועץ כלכלי שמומחה בפיתוח עסקי

הלוואה מהירה לכל מטרה
06/12/2017 04:30

שלום לכל הגולשים כאן בפורום
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מעלים דיונים כלכליים ובעיות כלכליות, ומחפשים עצה כיצד להתמודד עם המצב אליו נקלעו. בגדול, כולנו למדנו שצריך להתנהל כמו שצריך, לחסוך ולשמור כסף ״לימים אפורים״ או למצבי חירום. בפועל, יכולים ליפול עלינו מספר גדול של קשיים שלא יאפשרו לנו לעמוד בתשלום. חובות כלכליים עקב חוסר יכולת להחזיר תשלומים, מצב בריאותי רעוע, פיטורין, טיפולים רפואיים שמצריכים סכומי כסף גדולים והרשימה עוד ארוכה. אי אפשר להתכונן מראש לכל מה שעשוי לקרות, אבל כן חשוב לדעת שבמקרים כאלו ישנו שירות של הלוואה מהירה, שיאפשר לכם לקבל את סכום הכסף לו אתם זקוקים, ולהחזיר בתנאים נוחים. תוכלו לקרוא על השירות כאן: https://best-price.co.il/

ייעוץ פיננסי
16/01/2018 16:44

הי גילי
תודה רבה לך על ההמלצה. הכלי של הלוואה מהירה לכל מטרה הוא כלי מצוין, אבל לפני שפונים וחותמים על הלוואה, חשוב מאוד לקחת ייעוץ פיננסי וייעוץ אסטרטגי מקצועי, על מנת לדעת שתוכלו לעמוד בהחזרים. אם מדובר בעסק, כמובן שמומלץ גם ייעוץ שיווקי על מנת לשמר את ההשגים.   

חברת הלוואה פור יו
04/09/2016 17:27

היי,
אני רוצה להמליץ לחברי הפורום על חברה מעולה בשם הלוואה פור יו.
לקחתי מהם הלוואה בשבוע שעבר, קיבלתי אותה עוד באותו היום.
תנאים נוחים ואני מאוד מרוצה בסה"כ.

תודה!
05/11/2017 23:36

ממליץ לבדוק את אתר הבא שנותן הלוואה ברגע לכל מטרה.

קבלת הלוואה לריכוז הלוואות
21/07/2015 11:06

שלום רב ,

יש לי הלוואות מ 6 בנקים שונים בסך של 500,000 ש"ח , ההלוואות פרוסות למספר שנים חלקן ל 3 שנים וחלקן לשש שנים וחלקן ל 10 שנים .
ההחזר החודשי שלי נכון להיום הוא כ 11,000 ש"ח וההכנסה שלי כ 12,000 ש"ח ( לא כולל אשתי שמרוויחה 2500 ש"ח במשרה חלקית) 
ההלוואות נבעו מהוצאות רפואיות  בעבר  בחו"ל עבור אדם קרוב  .

עכשיו  ברצוני לבצע הסדר  ולפתוח פרק חדש ולקבל הלוואה אחת מרוכזת בפריסה של 10 שנים בכדי לסגור כל ההלוואות  .
500,000/עשר שנים = 4166 ש"ח  לחודש (קרן). 

אני יכול לעמוד ביכולת החזר עד 8000 ש"ח  לחודש , הבעיה היא שאין לי נכסים ואינני יכול לקבל הלוואה כה גדולה מבנק אחד  .
מהיכן ניתן לקבל הלוואה כזאת ? האם אין אנשים שיכולים לתת ולהרוויח (רווח הדדי)  ?
אודה להתיחסות ....
 

הלוואות מיידיות
21/10/2015 19:28

היי,
אני מכיר את חברת מאסטר קאש שניתן להלוות ממנה כספים בתנאים נוחים ללא צורך בערבים.
זה האתר שלהם: הלוואות מיידיות
ממליץ לך ליצור איתם קשר,
בהצלחה!

הלוואות חברתיות
27/07/2017 19:41

עוד אופציה לקבלת הלוואות זו דרך הלוואות חברתיות, זו דרך יותר פשוטה לקבלת הלוואה עם ריבית מועדפת. מאוד מומלצת!

מעולה. בדיוק מה שאני צריך
04/11/2017 23:19

לקראת כל המבצעים של יום הרווקים הסיני, בלאק פריידי וכו'....

כבר ביבזתי יותר מדי כסף בזמן האחרון. מזל שמצאתי קוד הנחה לאתר iherb

הלוואה לכיסוי המינוס בבנק
16/12/2015 09:56

שלום, אנשים!

רציתי להתייעץ - יש לי מינוס רציני בבנק והבנקאי כל הזמן מאלץ לקחת הלוואות לסגור אותו. חבר המליץ על חברה חוץ בנקאית - בן פישמן הלוואות לשכירים, הגעתי אליהם ואחרי שבדקו 5 תלושי משכורת אחרונים אישרו לי הלוואה בתנאים יותר טובים מהבנק. 

אף פעם לא התעסקתי עם הלוואה חוץ בנקאית - כדאי לי? 

תודה, 
שמואל

תגובה להלוואה
06/03/2016 01:55

כדאי מאוד, אבל תלוי מי מי ואיך.

אתה מוזמן לפנות אלינו בלחיצה כאן ונשמח לייעץ לך בנושא בחינם!


עוד אופציה
11/07/2017 21:26

עוד אופציה לקבלת הלוואה היא דרך הלוואות חברתיות, היא דרך יותר כדאית עם ריבית יותר משתלמת.

האם החברה הזו אינה שוק אפור?
01/08/2017 16:00
מה ההבדל בין מסגרת אשראי לכרטיס ומסגרת אשראי לחשבון
18/09/2015 19:59

שלום
פתחתי חשבון בנק חדש,חשבון סטודנט
והזמנתי כרטיס אשראי
בעת פתיחת החשבון נאמר לי כי אני מקבלת מסגרת אשראי בחשבון על סכ 6000 שח
וכשתהיה לי משכורת כלשהי,אוכל להגיע ולקבוע גם קו אשראי/מסגרת אשראי בכרטיס
אשמח להבין מה ההבדל בינהם

תודה רבה

חברה מומלצת בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות
11/11/2015 12:08

היי חברה,

רציתי להמליץ על חברת אינסטנט לואן (InstantLoan.co.il) לקחתי מהם הלוואה מיידית של כ- 10,000 ש"ח, ההחזרים החודשיים היו הגיוניים ומאוד תחרותיים בשוק החוץ בנקאי, רציתי להגיד תודה מיוחדת לאיילה (תבקשו אותה אם היא זמינה, היא ממש מלאכית) שעזרה לי בכל צעד בדרך.


אם אתם רוצים לשאול אותי שאלות נוספות, אני זמין בפרטי.
שלומי

הלוואה גדולה לזמן קצר
20/07/2014 21:18

שלום,

אני מעוניין לקחת הלוואה גדולה לרכישת נכס כלשהו, ואני רוצה להחזיר את ההלוואה לאחר 4 חודשים בערך במכה. הבנתי שיש כל מיני הלוואות מתאימות - גרריס, בלון ....אבל אני רוצה לשאול מי שבאמת מבין האם זה כדאי, מה הקאטץ' והאם זה בכלל מתאים לי - אני לא בטוח שיהיה לי את הכסף לאחר 4 חודשים, ובמקרה הגרוע, אם לא אצליח למכור את הנכס כן ארצה לפרוס את ההלוואה ל10-15 שנה...

האם למישהו יש רעיון \ עצה ?

תודה מראש

RE: הלוואה גדולה לזמן קצר
21/07/2014 10:16

הלוואת בלון מיועדת למטרה כמו זו שרשמת, שבה היום אתה צריך כסף לתקופה קצרה שבסופה אתה מחזיר את כל הקרן ובמהלך חיי ההלוואה אתה משלם רק ריבית. אין מילכוד בהלוואה כזו למעט העובדה שאתה משלם ריבית על מלוא הקרן כל התקופה. משמעות הדבר הוצאות מימון גבוהות יותר. אם בסוף תקופה, כאשר ההלוואה  צריכה להפרע, עדיין לא מכרת את הנכס, אתה יכול להאריך את ההלוואה או לחילופין להפוך למשכנתא רגילה

ישי מונק
03-7515167
Bplanned - ייעוץ עסקי
info@bplanned.co.il
הלוואות לסכומים גדולים
19/06/2015 12:27

הכח הוא אצלך - ככל שתשווה ותקבל יותר הצעות, תתמחק - תוכל לקבל בסופו של דבר הלוואות טובות ואטרקטיביות יותר. ממליץ על אתר bankrate לקבלת הצעות להלוואות. על מנת לעזור לך, מצרף קישורים להלוואות בסכומים גדולים. בהצלחה!

מובהר בזאת כי אין באמור בפורומים בכדי לשמש כייעוץ כלשהו לביצוע פעולה כלשהי והגולש מתבקש לבצע ו/או להתייעץ עם מומחים ו/או יועצים טרם ביצוע פעולה כלשהיא ובכל מקרה הגולש מאשר בזאת כי הוא יהיה אחראי באופן בלעדי לכל פעולה שתעשה על ידו בהסתמך על האמור בפורומים וכי המפעילה ו/או מנהלי הפורומים לא יהיו אחראים בגין הסתמכות על תוכן המפורסם באתר, הכול כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש של האתר.
מעוניין לקבל מידע ועדכונים בנושא אשראי / מימון חוץ בנקאי?

מדדים