עמוד הבית > > אודות

אודות

גולשים רבים נעזרים היום באינטרנט למחקר ולימוד על הנושאים הפיננסיים השונים שהם חווים במהלך חייהם. הם קוראים כתבות באתרי כלכלה, נעזרים בפורומים הפזורים ברחבי האינטרנט, מתייעצים בפייסבוק וכו'.

Imoney הוא אתר פיננסי חדש, שעוסק כל כולו בפורומים מקצועיים בתחומים פיננסיים מגוונים. האתר הוקם מתוך מטרה להקים את הקהילה הפיננסית הראשונה בישראל. האתר כולו יוקדש לפורומים, תוך שימוש בטכנולוגיה ייחודית להפוך את המידע והידע שנצברים בפורומים לנגישים בצורה פשוטה. באתר יהיו תכנים משלימים מאתרי הכלכלה השונים, אינדקס בסיסי של נותני שירות בתחום הפיננסי ומערכת לידים (מודל עסקי) ממוקדת.

אין לנו ספק שתוך זמן קצר יהפוך Imoneyלקהילה תוססת ופעילה ולאחד מאתרי הפיננסיים המובילים בישראל.

כל אדם בוגר בישראל נתקל בימי חייו בהחלטות וצמתים שקשורים לנושאים פיננסיים:

לכולנו יש משכנתאות, לכולנו יש ביטוחים, לעצמאים מבינינו יש עניינים עם מס הכנסה. בדרך כלל אנחנו רוכשים דירה במהלך החיים, סביר להניח שגם רצינו או אנחנו רוצים לנהל את הכסף שלנו בצורה נכונה. ההתמודדות עם הנושאים האלה דורשת לימוד, ידע ומחקר. במהלך ההתמודדות עם הנושאים השונים, שבדרך כלל הם מהותיים בחיים – עולות שאלות ספיציפיות וכלליות בקשר לתחום.

הרעיון של Imoney הוא ללוות את האדם הממוצע לאורך חייו הבוגרים, בהחלטות הפיננסיות השונות. להיות שם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת לתת מענה ראשוני וכללי על הנושאים השונים.
 
נכון לזמן ההשקה של האתר פועלים בו כ-13 פורומים, ואנו מקווים שתוך מספר חודשים נעסוק באופן ממוקד בכל נושא פיננסי/צרכני ונפעיל בין 20-30 פורומים פעילים.

רוצים לנהל פורום? רוצים לפרסם באתר? רוצים להעיר, להציע, לשפר - נשמח לשמוע אתכם - לחצו ליצירת קשר.


____________________________

את Imoney מפעילה חברת אי.4.בי פיתוח תוכנה בע"מ. לחברה ניסיון של למעלה מ5 שנים בהקמה והפעלה של מיזמי אינטרנט מצליחים בארץ ובעולם. לחברה כיום כ-1.5 מיליון גולשים בחודש באתריה השונים.

החברה פועלת ממשרדיה ברח' בית עובד 8, תל אביב.
טלפון: 03-5379875